מה אנחנו עושים

השירותים שלנו

 פיתוח עיצוב ובניית אתרי אלמנטור | מיתוג ואפיון | וורדפרס | בניית חנויות דיגיטליות על אלמנטור | הדרכות אלמנטור

אנו מספקים שירותי הדרכה, תכנות, עיצוב וקידום אתרים

תוך מתן דגש על מקצועיות, איכות ויחס אישי

איקון שירותים - חנות

בניית חנויות דיגיטלית

אתם בטח שמים לב שחנויות וירטואליות תופסות תאוצה ניכרת בימים של היום, ואתם צודקים יש שיעור גדילה של כ10% מידי שנה אנחנו ב-GRSITE נשמח לעזור לכם בבניית חנויות דיגיטלית על בסיס אלמנטור, הכלי הנוח ביותר לשימוש ועריכה גם אם אתם לא מהתחום.

איקון שירותים - בניית אתרים

שירות בניית אתר

במהלך השנים הקמנו מאות אתרים, לכל סוגי הבתי עסק, אנחנו מספקים שירות בניית אתרים על פלטפורמט WordPress בהתאמה אישית לכל לקוח עם דגשים על קלות ניהול התוכן, אבטחה בSSL, עיצוב מותאם ורספנוסיבי וגם הדרכה בסוף הבנייה כדי שתוכלו להתמצא בעצמכם.

איקון שירותים - אפיון

אפיון אתר

אפיון אתר זה החלק הראשוני הכי חשוב בתהליך בניית האתר, תהליך זה נותן תיאום ציפיות בין צד הלקוח לצד המספק, ובעזרת אפיון נכון אפשר לחסוך בזמן ועלויות על ידי הבנת הפרויקט (קהל יעד, קווי עיצוב, ממשק משתמש, תקציב וכו.)

איקון שירותים -

בניית אתר תדמית

אתר תדמית בדר”כ מהווה את ההתקלות הראשונה של הלקוח עם המוצר שלכם, ובכמה שניות הוא יחליט אם לרכוש ממכם או להמשיך לחפש, אנחנו נבנה לכם אתר מותאם עם חווית משתמש שתרום לו להשאר

איקון שירותים -

בניית דפי נחיתה

דפי נחיתה מהווים דף פרסום לשירות שאתם מציעים, או למוצר שאתם מוכרים, הדף אמור להיות מעוצב יפה רספונסיבי וקולע כדי שאנשים ב7 שניות יחליטו אם להשאיר פרטים או לא, אנחנו נעזור לכם להקים את הדף הנכון ביותר לעסק שלכם.

איקון שירותים - הדרכה

הדרכת אלמנטור

רוצים ללמוד לעבוד על כלי בניית האתרים הכי חם ברשת, הדרכת אלמנטור כשיעור פרטי, מוזמנים לפנות אלינו ונדאג להתאמים מערך לימודי בהתאם לצורכם, אתר קיים ואתם רוצים לשדרג לבד?, אתר חדש ואתם רוצים לחסוך בעלויות, זה בדיוק השירות שאנחנו נותנים.

איקון שירותים - רספונסיביות

בניית אתרים רספונסיבים

האתרים שלנו נבנים בהתאמה למדיות השונות, בין אם זה מחשב טאבלט או סמארטפון, האתר שנבנה לכם יתאים לכולם.

במיוחד שרוב הגולשים כבר היום הם דרך הסמארטפון

איקון שירותים

העברת תוכן

צריכים להעתיק תוכן, פוסטים, עמודים שלמים מאתר לאתר, צריכים לייצר תוכן לעמודים קיימים.

איקון שירותים -

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים בהתאמה אישית לצרכים שלכם בהתאמה למיתוג שלכם וכל התהליך הוא ביחד אתכם, נבחר יחד דוגמאות שאתם אוהבים ונעצב את האתר שלכם בול לטעמכם

לפניכם מודל השלבים שלנו, לבניית אתר שעובד בשבילכם

טופס אפיון אתר